Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Štěpán Pavlíček
Dětochova 369
281 29 Žiželice
tel: +420 777 469 372
napište nám

Výroba na zakázku
Výroba na zakázku

Výroba na zakázku

V případě, že máte zájem o výrobu vlastních kravatových spon, či jiných suvenýrů a reklamních předmětů, tak mne neváhejte kontaktovat na emailové adrese: info@dopravnispony.cz. Rád pro vás vytvořím různé dopravní i nedopravní výrobky.

 

V této chvíli pro vás můžeme vyrobit:

- kravatové spony

- připínáčky

- placky s připínáčkem

- placky s magnetem

- samolepící folie (i pro venkovní použití)

 

Ukázky našich výrobků můžete vidět ve fotogalerii Naše výrobky nebo na našem Facebooku.

Kravatové spony

Výroba kravatových spon a připínáčků na zakázku

Škoda 706 RO

Spony můžeme vyrobit i přímo dle Vašeho přání. K výrobě stačí jen dostatečně kvalitní fotka se zvoleným motivem v ideálním úhlu na sponu. Vozidlo či jiný motiv z fotky překreslíme a upravíme dle Vašeho přání. Pak již následuje zadání do výroby, před kterým si můžete vybrat velikost spony, držák (krokodýl, Y krokodýl, vlnovka, připínáčky) a množství. Minimální objednací množství pro výrobu nové spony je 60 kusů.

Cena spony závisí na velikosti a počtu barev. S větším množstvím spon se cena razantně snižuje. Lze se také dohodnout na prodeji na našem eshopu a v tom případě lze taktéž výrazně snížit cenu. Základní cena při 60 kusech je 200 Kč za kus.

Placky

Výroba placek

Placka T3

Placky mají výhodu v tom, že se dají dělat dle Vašich návrhů i od počtu jednoho kusu. Pro výrobu stačí poslat fotku vhodnou pro umístění do kulatého tvaru placky. Po úpravě grafiky a Vašem schválení je výroba již velmi rychlou záležitostí. V tuto chvíli vyrábíme placky o průměru 37 mm a s uchycením připínáčkem nebo magnetkem. Základní cena placky je vždy 20 Kč, ale již od 20 kusů stejné grafiky klesá cena na 15 Kč za kus. Při větším množství je možné cenu snížit ještě více.


Časem plánujeme výrobu placek různých průměrů a i s úpravou jako náušnice, přívěšek na klíče nebo třeba otvírák na lahve.

Samolepky

Výroba samolepících folií

Samolepka

Samolepky jsou asi nejuniverzálnější věcí, kterou pro Vás vyrábíme. Na základě Vámi dodané fotky nebo grafiky překreslíme Váš motiv a necháme ho vyřezat ze samolepící folie. Na Vás zbývá jen vybrat barvu a velikost samolepky. Ty je možné vyřezat ze všech základních barev. Velikost je na jedné straně omezena možností vyloupat prázdné prostory a na druhé šíří folie 60 cm. Podle složitosti motivu trvá překreslení a vyloupání i několik dnů.

Na složitosti a velikosti motivu také závisí cena samolepky, která je velmi individuální. Jako obvykle: při větším množství kusů a lepším využití šíře folie se cena razantně snižuje. Jako příklad můžeme použít náš nejčastější rozměr samolepky 20x20 centimetrů, kdy je cena 70 Kč za kus.