Platba dobírkou

Při zaslání Vaší objednávky poštou nebo přes Zásilkovnu a její partnery můžete nastavit platbu dobírkou. Zaplatíte hotově či kartou až při převzetí zboží.

Platba předem na bankovní účet

Platba předem na účet má výhodu v tom, že si sami můžete rozhodnout, kdy objednávku zaplatíte. Nemusíte platit hned, ale ještě si můžete objednávku rozmyslet. Ale prosím, pamatujte, že po dvou týdnech nezaplacené objednávky stornuji. 

Číslo našeho účtu je: 670100-2210111568/6210 .

SEPA platba ze zahraničí

Pro platbu ze zahraničí prosím využívejte SEPA platbu v Eurech (lze u německé a anglické verze) na účet:

IBAN: CZ75 6210 6701 0022 1011 1568

BIC: BREXCZPP

Jakmile je platba připsána na účet, tak co nejrychleji odesílám Vaši zásilku. Platba bankovním převodem je bez příplatků.

 

 

Platba předem přes Paypal

Platba přes Paypal je velmi jednoduchá a rychlá. Po odeslání objednávky jste ihned přesměrováni na platební bránu Paypalu, kde zadáte potřebné údaje a platba se okamžitě odešle. Opět díky tomu budete mít zásilku dřív doma.

Platba platební kartou

Absolutně nejrychlejší typ platby. Po odeslání objednávky budete přesměrování na zabezpečenou platební bránu společnosti GoPay, kde budete moci velmi snadno a rychle s pomocí své platební nebo kreditní karty zaplatit. O zaplacení zboží se ihned dozvíme a můžeme ho tak co nejdříve odeslat. Snadné, rychlé a nestojí to ani korunu navíc.